PÄEV PUBLIKUGA: Reede õhtul Rock Cafés vägeva live'iga rahvast hullutanud Netsky näitas Eesti fännidele oma tegemisi

Jälgi meid Instagramis @publik.ee
PÄEV PUBLIKUGA: Reede õhtul Rock Cafés vägeva live'iga rahvast hullutanud Netsky näitas Eesti fännidele oma tegemisi
Instagram / Publik.ee

Täna haarab Publiku Instagrami enda kätesse trummi ja bassi superstaar Netsky, kes õhtul Tallinnas Rock Cafes plahvatusliku live-kontserdiga esineb.

Praeguseks on Netskyl heliproov tehtud ja ta jälgis ka endale soojendajaks valitud Andres Kõpperi proovi, misjärel tõdeb, et on vägagi ootusärev ja tahab mehe esinemist kindlasti vaadata.

Noor Belgia tantsupõrandate jumalus postitab päev otsa Publiku konto alt eksklusiivseid pilte oma tegemisest ja muljetest – ära jää üheski hetkest ilma ning asu Publikut Instagramis jälgima @publik.ee.

Estonian breakfast 👌

A photo posted by Delfi Publik (@publik.ee) on

Soundcheck done. Ready for tonight!

A video posted by Delfi Publik (@publik.ee) on

@noepmusic soundchecking 🎶 can't wait to see his set tonight!

A video posted by Delfi Publik (@publik.ee) on

@noepmusic going on stage in a min! Excited to check him out live 😀

A photo posted by Delfi Publik (@publik.ee) on


Piletid õhtusele Netsky kontserdile on saadaval Piletilevis.

Eesti publiku ees mitmeid kordi üles astunud maailmakuulus muusikaprodutsent Netsky toob 28. oktoobril Tallinna Rock Cafesse erilise kontsertkava “The “3” Tour”. Baltimaadest vaid Eestisse jõudval tuuril saab näha ja kuulda maailma muusikafestivalidel tähelepanu püüdnud projekti “Netsky LIVE!”.

Eesti publiku poolt armastatud Boris Daenen artistinimega Netsky on Belgiast pärit noor ja talendikas muusikaprodutsent, kelle tee muusikamaailma tippu on tulnud hämmastavalt kiiresti. Aastal 2009 sõlmis ta lepingu Hospital Recordsiga ja juba järgmisel aastal andis välja mitmeid auhindu võitnud ja edetabelite tippu tõusnud debüütalbumi “Netsky”. Sellest ajast peale on meest saatnud vaid kiitused ja edu muusikamaailmas, kuhu ta on loonud kümneid tantsupõrandate hümne. “Netsky LIVE!” on projekt, mille käigus astub Netsky lavale live-bändi ja külalissolistidega. Sel kontserdil pole tähelepanu keskpunktis mälupulk, sest kõik helid sünnivad kohapeal koostöös Netsky, pillimeeste ja lauljatega.