PÄEVA KLÕPS: Märgatud! Eestis elav stand-up koomik Louis Zezeran sagib eurotrallis hoopis koos aseritega: mul on siin tohutult lõbus!


Eurovision 2016 teine päev
Eurovision 2016 teine päevFoto: Andres Putting

Publiku terav kaamerasilm tabas Eurovisioni teisel päeval Ericsson Globe Arenal teiste ajakirjanike hulgas ringi sagimas ka Aserbaidžaani võttemeeskonda, kelle eesotsas säras ei keegi muu kui Eestis elav populaarne stand-up koomik Louis Zezeran. Milline vahva leid!

Louis soostus meelsasati Publikule oma tegevuse tagamaid paljastama — mees teeb nimelt aseritele veebiülekandeid ja reportaaže. “Üks nende produktsioonimeeskonna liige on eestlane (režissöör Marko Levo toim.) ja tema teadis mind soovitada. Muidugi olin nõus ja siin ma nüüd siis olen. Teen päevas paar-kolm videot, et promoda nende plikat Samrat!” kirjeldas ta enda sattumist aserite “mänguväljakule”.

“Mõnikord teeme otseülekandeid, mõnikord salvestatud videolugusid. Kuna produktsioonifirma koosneb tegelikult üldse ukrainlastest, siis on palju uusi inimesi ja uusi nimesid, mis vaja selgeks saada. Ma pole veel päris täpselt aru saanud, mis on minu konkreetne roll siin, aga iga tund toob midagi uut ja huvitatat, seda kõike on ausalt öeldes veidi palju. Aga mul on siin tohutult lõbus! Ütlesin muide just teie Jüri Pootsmannile “tšau” ja tundus, et ta oli heas tujus,” sõnas Louis lõpetuseks ja ruttas edasi järgmistele asjatoimetustele.