PEENED REIVIKUNNID: We Love The 90s välisesinejate nõudmistest paistavad enim silma Scooteri soovid

 (6)
Scooter
Scooter Foto: Pressimaterjal

Korraldajatele on saabunud järgmisel reedel ja laupäeval Tallinna Lauluväljakul toimuva We Love The 90s esinejate nõudmised. Enim paistavad silma saksa reivistaaride Scooter soovid.

Nii rõhutab Scooter, et artisti backstage'is ei tohi kasutada neoonlampe ja üldse peab kogu valgus olema reguleeritav. "Võimalik, et nende soovid hubase valguse järgi on tingitud sellest, et bänd kasutab oma esinemisel rohkelt pürotehnikat," teatab festivali pressiesindaja.

Trio soovib, et nende puhkeruumid oleks muudetud hubasemaks kümnete küünaldega ja paari pudeli ehtsa prantsuse šampanjaga. Bändile ja kaaskonnale võib veel pakkuda Henrdicksi ginni ja Absoluti vodkat. Rõhutatud on, et õlu ei tohi olla plekkpurgis, vaid kindlasti klaastaaras.

Teised We Love The 90s välisesinejad nii spetsiifilised ja romantilised pole. Nii Culture Beat, E-Type, Dr Alban, Captain Jack, Basic Element ja Alexia nõuavad enam-vähem ühelaadset serveeringut. Enim soovitakse puhkeruumidesse head viina, veini ja õlut.

Vaevaliselt jõuavad korraldajani Army of Loversi soovid, kes külastab Eestit esmakordselt ning on palunud veidi lisaaega oma tahtmiste formuleerimisel.

Eesti 90ndaid esindavad kahepäevase suurfestivali raames Caater, Mr Happyman, A-Rühm, Nancy, Tuberkuloited ja E-Miljon. Kogu staarideparaadi juhatab legendaarne DJ/MC Allan Roosileht.