PILK PEALE | Lõppeva suve tippsündmus purgis: Delfi TV aftermovie toob Sinuni tänavuse Weekend Festivali eredaimad hetked!

 (12)

Möödunud nädalavahetusel leidis taas aset Baltikumi suurim festival Weekend Festival Baltic, mida tänavu väisas kolmel päeval üle 65 000 inimese 44 riigist.

Neljandat aastat järjest toimunud Weekend Festival Baltic tõi kolmel päeval suvisesse Pärnu randa hetke maailma tipud pop- ja tantsumuusikas: avapäeval publikut hullutanud Post Malone oli lummatud festivali ladusast korraldusest ning publikust; viimasel päeval lavale astunud legendaarsel The Prodigy'l jätkus vaid kiidusõnu pealava kujunduse kohta ning korduvalt festivalil ülesastunud Sigma saatis hiljem korraldajaile teate, et tegemist oli nende jaoks selle suve parima festivaliga, seda nii publiku, ilma kui korralduse poolest. Kokku astus kolmel päeval üles üle 80 artisti.

Kroonika ja Delfi TV olid suve tippsündmusel kohal ning purki on saanud festivali järelfilm, millega teeme kummarduse nii festivali korraldajatele, lavalaudadel möllutanud artistidele kui ka meiega koos seda melu nautinud külastajatele.

Vaata, kas leiad järelfilmist ka ennast ja oma sõpru!