Põnev valik: VAATA, kes astuvad koos Adeele Sepa ja Liis Lassiga kurikuulsate vürtsitüdrukute kingadesse!


Põnev valik: VAATA, kes astuvad koos Adeele Sepa ja Liis Lassiga kurikuulsate vürtsitüdrukute kingadesse!
Foto: Mardo Männimägi / TV3

Möödunud pühapäeval eetrisse läinud TV3 menusaates "Su nägu kõlab tuttavalt" sattus saatuse tahtel Adeele Sepale ja Liis Lassile ülesanne kehastada kurikuulsat tüdrukutepunkti Spice Girls. Kuna neid on aga ainult kaks ja vürtsitüdrukuid viis, tuli Adeelel ja Liisil panna pead kokku, et leida endale bändikaaslased.

Adeelel ning Liisil käis arutelust läbi suur hulk andekaid tegelasi, ent lõpuks tehti pakkumine Linnateatri näitlejale Maiken Schmidtile, aasta meelelahutaja tiitliga pärjatud Tõnis Niinemetsale ning näosaate möödunud hooajast tuule tiibadesse saanud Saara Kadakule.

Tõnis Niinemets tunnistas, et võttis pakkumise vastu viivitamata: “Liis helistas ja ma vaatasin vaid oma kalendrisse, kuupäev tundus vaba ja nõustusin kohe olema kõige sportlikum Spice!”. “Olin juba mõnda aega mõelnud, et midagi põnevat võiks mu ellu tulla ja siis sain kõne osaleda näosaates — ütlesin otsejoonelt jah,” sõnas Posh Spice’i ehk Victoria Beckhami kingadesse astuv Maiken Schmidt.

Kirev seltskond plaanib ette võtta vürtsitüdrukute aegumatu hiti “Wannabe“ — kuidas see neil täpsemalt õnnestub, näeme juba pühapäeva õhtul kell 19.30!