PUBLIK SOOVITAB: Weekend Festival Balticu 5 väga võimsat artisti

 (9)
David Guetta
David GuettaFoto: Pressimaterjalid

Juba homme läheb Pärnu rannas suureks mölluks, sest suvepealinna vallutab Weekend Festival Baltic koos elektroonilise tantsumuusika tippudega. Kolmel päeval kolme lava väisavate artistide nimekiri on suur ja lai, seega teeme asja lihtsaks ja toome esile neist viis väga võimsat.

1. Tiësto

Holldandi päritolu DJ puhul on tegemist on tõelise tantsumuusika legendiga, kes palju tutvustamist ei vaja. Mees on nii mõnegi teoga ajalukku läinud - näteks on Tiësto esimene DJ maailmas, kes on esinenud Olümpiamängude avatseremoonial ja samuti on ta olnud esimene DJ maailmas, kes andnud väljamüüdud staadionikontserdi 25 000 inimesele.

2. AronChupa

Tõusev Rootsi artist hakkas elektroonilise muusika maastikul enda kandu kinnitama pärast hitti "Albatroz", mis jõudis edetabelitesse üle Euroopa. Lugu oli originaalselt hip hopi võtmes, kuid lõplikuks singliks valiti hoopis elektrooniline töötlus.

Seotud lood:

3. Martin Garrix

Paljude fännide poolt kauaoodatud verinoor DJ-superstaar on oma lühikese karjääri jooksul teinud koostööd nii Usheri, Tiësto, Afrojacki kui ka Dimitri Vegasega. Just pärast Tiësto 2004. aasta esinemist Olümpiamängude avatseremoonial hakkas poiss tundma huvi DJ ameti vastu.

4. David Guetta

Kes eelmisel aastal tantsumuusika kuningaga pidutsema ei jõudnud, siis on selleks uus võimalus. Guetta liitus hiljuti Spotify eliitklubiga, kuhu kuuluvad ka Eminem ja Ed Sheeran, kui mehest sai 6,8 miljoni kuulajaga kõige jälgitum artist Spotify keskkonnas.

5. Chase & Status

Londonist pärit DnB duo eelmise Tallinnas antud kontserdi märksõnadeks olid "higi", "veri" ja "pisarad". Mehed oskavad peorahvast korralikult hullutada ning teevad oma hitiga "Blind Faith" nii mõnelgi silmad märjaks.