PUBLIKU INTERVJUU: 2 Jüri ühes! Jüri Pootsmann Kalle Sepa paroodianumbrist: väga hea! On küll sarnane


Publikul oli täna harukordne võimalus — intervjueerida kahte Jüri Pootsmanni korraga! TV3 menusaate “Su nägu kõlab tuttavalt” viienda hooaja viiendas osas tegi Jüri põneva üllatusnumbri ning Kalle parodeeris noort muusikut ennast. Istusime vahetult enne saadet kahe muusikuga maha, et lähemalt muljeid jagada.

“Väga hea,” kiidab Jüri Kalle parodeerimisoskusi: “Liis just ütles mulle, et ta ei saanud hetkeks aru, kas laulab Kalle või mina seal lava peal. “Ma mõtlesin, et mis see päris-Jüri seal lava peal teeb," ütles ta. On küll sarnane.”

Jüri tunnistas, et Kallele ta enda parodeerimiseks nõu pole andnud, ent mõlemal mehel on olnud sama õpetaja — koreograaf Villiko Kruuse. “Villikost on väga palju abi olnud. Jüril on väga isikupärased liigutused, mida ta proovis teeb, ma ei räägi ainult kätega žestikuleerimisest, aga tema mingid nüansid pole üldse lihtsad. Esimeses proovis oli mul särk ikka läbimärg,” naeris Kalle.

“Kuidagi hästi keeruline on nõu anda, sest tegelikult ma ise ei pane eriti tähele. Arvan, et Villiko on pädevam selles vallas, kuna ta on mind õpetanud superstaarisaates ka ja kohe öelnud, et tee kõiki neid liigutusi veel rohkem. Ma ühe sõnaga ei tea, mida ma täpselt seal teen, aga Villikost on hästi palju abi. Ta on sel puhul kõige parema silmaga,” seletas Jüri.

Mida põnevat Jüri ja Kalle meile veel rääkisid — saad teada videost!