PUBLIKU VIDEO: Eesti räpi koorekiht annab ühise megakontserdi! Genka, Arop, Beebilõust: see on asi, mis nagunii oleks tulnud, nüüd on käes, põmm!

 (11)

Õllesummer toob teisel päeval pealavale kõige aktuaalsemad Eesti räpparid, kes asuvad projekti KÕIK BOYZ! raames eestlastele hiphopkultuuri tutvustama — lavale astuvad Genka, Beebilõust, Arop (endine Suur Papa), Metsakutsu, reket (jah, väikese tähega) ja DJ Paul Oja, kes võtavad punti ka Teele Viira, Getter Jaani, Inese, Tõnu Trubetsky ja Robert Linna. Publiku kaamera ette astus kolm sõnakamat härrasmeest, kellega vestlesime nii eelseisvast üritusest kui käsu peale räppimisest.

"See on suur äge asi! Ja kui tavaliselt olen ma mitmeid kordi käinud siin aitamas teisi popartiste ja estraadiartiste ja teinud neile mingi salmi, siis nüüd nemad tulevad ja teevad meie lugusid!" kirjeldas Genka. "See on asi, mis nagunii oleks tulnud, nüüd käes, tuleb teha, põmm!" sekundeeris talle Beebilõust.

Suur Papa lisas täienduseks, et tegu oli nii toreda ettepanekuga, et veenmist polnud tarviski. "Me oleme koos juba ühe väga eduka loo teinud ja ma arvan, et see oli lihtne asi, millele "jah" öelda. Selliseid asju peaks rohkem tegema, see on väga hea viis tutvustada seda muusikastiili Eesti rahvale, kes on tulnud kedagi teist siia jälgima," arvas ta.

Mida arvati aga üldlevinud palvest stiilis "räpi palun midagi"? Vaata videointervjuud!