PUBLIKU VIDEO: Hardi Volmer meenutab arvukaid Tallinna Lauluväljaku esinemisi: tänu pimedusele näis rahvahulk lõputuna!

Singer Vinger 30 Õllesummeril!

Käes on Singer Vingeri juubeliaasta ja sügisel ilmub ka kauaoodatud plaat uuema laululoominguga — suve suurimal kontserdil Õllesummeril on bändilt oodata aga korralikku pungikütet ja vanu lemmiklugusid! Nii astubki Singer Vinger 9.juulil üles koos Riho Sibula, Marten Kuninga, Elina Borni ja Getter Jaaniga ning Publik uuris Hardi Volmerilt, mis tunded valdavad teda seoses Tallinna Lauluväljakuga, kus ta on kümneid kordi kümnetele, et mitte öelda sadadele tuhandetele kaasmaalastele pisara silma toonud.

“Singer Vingeri kütkestavatest lauludest lõi kaarealune kaikuma esmakordselt 1988. aasta suvel esimesel tõelisel rockifestivalil Rock Summer. See oli erakordne publikukogemus, mida ületas ehk ainult öölaulupeo mälestusesinemine, kus tänu pimedusele näis rahvahulk lõputuna,” meenutab Hardi ja tõdeb, et laulukaare läheduses ongi üles astutud peamiselt Õllesummeri mahitusel.

Kõige emotsionaalsem selle festivali esinemistest on olnud Singer Vingeri kümne aasta tagune 20nda juubeli pidu, pika laua ja rohkete sõprade seltsis, kus lookas laua tagant käisid artistid kordamööda laulmas. Nüüdki on külalisesinejatel kindel kava kätte antud — näiteks Marten Kuningas teeb lugu “Raha hääl” ja Elina Born “Mina pean sambat tantsida saama”, Sibul aga neid lugusid, mida ta Singer Vingeriga koos esinedes ikka teeb.

Vaata videot!

Singer Vinger astub koos külalistega üles festivali viimasel päeval, laupäeval, 9. juulil, kell 20:00 Estrella Pealaval. Õllesummer Festivali piletid on müügil Piletilevis.