PUBLIKU VIDEO: Inga Lunge kasvas koos Potsatajaga üles: see oli suur rõõm, sest televiisorist võis tulla ka hirmsaid asju nagu “Klaasikillumäng”


Näosaate viienda hooaja avaosas vajutas nunnumeetri põhja Potsatajaks kehastunud näitlejatar Inga Lunge. Kui kohtunike rivis istuv Olav Osolin tunnistas, et vaatas legendaarset multifilmi esimest korda vaid mõned päevad tagasi, siis Inga jaoks toob Potsataja tagasi palju lapsepõlvenostalgiat.

“Ma mõtlen, et nii kahju Olavist. Kuidas küll nii sai juhtuda? Olav on loomulikult ju hoopis teisest vanuseklassist kui mina. Potsataja multikas jõudiski ju meile seal 80ndate kandis ja see ongi pigem see minu aeg. Mina olen ikka Potsatajaga koos üles kasvanud ja see oli ju suur rõõm, kui õhul ema hüüdis, et nüüd tuleb lastesaade ja midagi toredat sealt tuli. Võis tulla ka hirmsaid asju nagu “Klaasikillumäng” või midagi veel õudsemat," rääkis Inga Publikult vahetult pärast saadet.

Kuidas Inga täpsemalt rolliks sisse elas ning kuidas valmistub ta järgmisel nädalal Anne Maasikut kehastama — saad teada videost!