PUBLIKU VIDEO: Joosep taaselustab näosaate finaalis kurikuulsa "Sõbra laulu": ma ei hakka siin üllatust ära rikkuma, kuid Müürsepast olen ma täna veidi pikem


TV3 menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viies hooaeg on jõudmas lõpusirgele ning finalistide kõrval teeb Saku Suurhallis toimuvas otsesaates üllatusnumbri ka Joosep Järvesaar.

Joosep otsustas sel korral taaselustada Martin Müürsepa ja Erich Kriegeri kurikuulsa “Sõbra laulu" ning naerupisarad on garanteeritud: “Ma ei hakka siin üllatust ära rikkuma, aga ütleme nii, et kui Martin Müürsepp on mulle teada olevatel andmetel 2,9 meetrit pikk, siis mina olen täna veidi pikem.”

Kuna saate tegijad hoiavad Erich Kriegeri kehastajat kiivalt saladuses, palusime Joosepil nimetada kolm võimalikku kandidaati: “Arvan, et Andrus Vaarik saaks Kriegeri kehastamisega kindlasti hakkama, kuigi tal on laulmisega vist isegi kehvemad lood kui mul. Samas Märt Avandi võiks seda teha ja miks mitte ka Villiko Kruuse,” muheles ta.

Mida Joosep näosaates osalemise puhul kõige rohkem igatsema hakkab, kellele ta finaalis pöialt hoiab ning millal saavad fännid rõõmustada uue Cartooni singli üle — saad teada videost!

Meenuta ka loo originaali!