PUBLIKU VIDEO: Juba kolmandat korda blond! Laura: võib-olla peale näosaate lõppu näeb mind jõuluüritustel valgete juustega

 (2)
Kas Eesti Laulule plaanib minna?

Juba kolmandat korda määras näosaate loosiratas Laurale kehastamiseks heledapäise lauljatari. Pea iga saade on Laura saanud Publikult komplimente ja õhku on kerkinud põletav küsimus — kas äkki oleks tal aeg juuksevärvi vahetada?

“Tegelikult mõtlesin ma sellele asjale juba eelmise aasta detsembris, aga siis tuli selline mõte, et prooviks enne blondide maailma sisenemist hoopis pikendused ära,” rääkis Laura ja tõdes, et kuidagi on läinud sel korral niii, et kõik tema poolt kehastavad naisterahvad on juhtumisi heledapäised. “Võib-olla saan ma tänu näosaatele sellest vaimustuses üle ja ma ei pea blondiks hakkama, aga võib-olla peale näosaate lõppu näeb mind jõuluüritustel valgete juustega.”

SNKT 1. osa (2016) Foto: Mardo Männimägi, TV3
SNKT Foto: Mardo Männimägi, TV3
SNKT Foto: Mardo Männimägi, TV3

Kuna 1. novembril kukub Eesti Laulule lugude esitamise tähtaeg, uurisime me Lauralt, kas teda võib ka järgmisel aastal suurvõistluse laval näha. Mida lauljatar meile selle kohta täpsemalt paljastas — saad teada videost!