PUBLIKU VIDEO | Kaarel, German, Ketter ja Carlos on kõik ühel meelel: staarisaate võidab Sissi!


Publik püüdis oma kaamera ette terve trobikonna staarikasvandikke, kes kõik muljetasid hea meelega nii viimatise saate kui tuleviku teemal. Valitses praktiliselt täielik üksmeel — saatest lahkunud osalised arvavad, et saate võidab Sissi Nylia Benita, ainult Anette-Maria Rennit pakkus, et võita võib ka Uudo Sepp.

Jaagup Tuisu väljalangemise osas läksid Kaarel Orumägi, German Pinelise, Ketter Orava, Carlos Ukareda ning Anette-Maria Renniti arvamused siiski lahku. Kui Ketter leidis, et Jaagupi rokk polnud rokk ja latiino polnud talle ka päris omane, siis Carlos kaitses Jaagupit, öeldes, et sõbra esitused jäid liiga keskpäraseks ega meelitanud piisavalt telefonihääli. Alati viisakas ja poliitiliselt korrektne Kaarel sõnas aga, et kellelgi ei lähe praeguses etapis enam midagi valesti, vaid keegi lihtsalt peab välja kukkuma ja igaühe puhul on see täpselt üllatav.

Selles osas olid kõik saatest välja langenud lauljad aga täiesti ühel meelel, et saalist sõprade esitusi vaadates on praktiliselt sama suur närv sees kui ise lavale minnes. "Kui tuled siia, siis meenub kohe kõik. Telekast on nagunii hoopis teistmoodi vaadata kui siin kohapeal," sõnas German ning Kaarel lisas juurde, et teiste pärast muretsemine on isegi hirmsam kui enda pärast.