PUBLIKU VIDEO: "Kitsa kinga" humoorikast sketšist möödub peagi 30 aastat. Andrus Vaarik: hämmastav, kui kiiresti elu läheb

 (10)

Võib öelda, et eestlasi 1987. aastal naerutanud "Kitsas king" tegi tänases näosaates oma comeback'i. Kuna saate loosiratas määras Kalle Sepale legendaarse saksa pop-duo Modern Talking, keda Andrus Vaarik koos Peeter Ojaga omal ajal on parodeerinud, ulatas muidu kohtunike laua taga istuv mees Kallele abikäe.

“No kuna ma olin nii käepärast võtta, siis muidugi. Kalle palus mu appi ja miks mitte?” muheles Vaarik vahetult enne saate algust.

Peagi möödub menukast sketšist juba kolmkümmend aastat ning Vaariku sõnul on hämmastav, kui kiiresti elu läheb. “Käisin just oma näiteringi juhendaja 80. juubelil. Maie Kilgas, kelle juurde ma 51. aastat tagasi Nõmme Pioneeride Maja näiteringi läksin, tegutseb siiamaani ja siis ma mõtlesin, et tahaks ka olla 80. aastaselt sama vitaalne, sama hea mäluga ja sama terav kui Maie on,” lausus mees Publikule antud intervjuus ning muutus äkitselt mõtlikuks: “Issand! See on ju kahekümne aasta pärast! Mida vanemaks saad, seda kiiremini elu läheb...”

Millise mulje on näosaate uue hooaja osalised Andrus Vaarikule jätnud, kes on teda kõige rohkem üllatanud ning millise artisti parodeerimist ta saates näha tahaks — saad teada videost!

Meenuta "Kitsa kinga" kuulsat sketši!