PUBLIKU VIDEO | Koit Toomet Jaagup Tuisu lahkumine ei üllata: ta on mitu korda saanud ainult üle noatera edasi!

 (8)

Kuuendast "Eesti otsib superstaari" finaalsaatest pudenes Jaagup Tuisk ning kohtunik Koit Toome tunnistas Publikule antud intervjuus, et talle ei tulnud see mingi üllatusena.

"Ring on nii koomale tõmbunud ja Jaagup on jäänud siin mitu korda viimaste hulka seisma ja saanud ainult üle noatera edasi. Viie allesjäänud laulja seast on ta solistina nõrgem kui teised. Ju siis nii tundus ka rahvale," sõnas Koit.

Koit on Jaagupiga varemgi koostööd teinud: "Ta jättis ühes telesaates kunagi varem ägeda ja kifti poisi mulje ning tuli ju eelvoorugi oma süntesaatoriga. Kohe oli selge, et tegu on väga musikaalse kutiga," meenutas Koit. "Aga mida saade edasi, seda rohkem tundus, et tema nõrgaks kohaks jäi vokaal. Väga särav kutt on, aga jah, teised on lauljana tämbri koha pealt huvitavamad ja tugevamad."

Koit leiab, et Jaagupist võiks tulevikus saada produtsent, kuna solistina polevat tema sooritused piisavalt veenvad. "Kuna Jaagup mängib nii mitmeid pille ja teeb stuudios tööd, siis tööpõld on suur ja lai laule kirjutada, mängida bändis. Kõigil neil 10 ja 20, kes siiani jõudnud, on võimalik karjääri nüüd teha," arvas Koit.