PUBLIKU VIDEO: Kusti ja Jüri paljastavad, mida nad Ott Leplandist arvavad ja mis toimub hotellis pärast Annabeli lahkumist!

 (1)
Selguvad ka loovalikute põhjused!

Eelseisval pühapäeval esitavad staarisaate osalised lugusid, mida nad üksteisele valinud on. Ühtlasi tehakse ühine etteaste Ott Leplandiga (vaata intervjuud Otiga SIIT). Publik võttis ülekuulamispinki Karl Gustav Adamsoo ja Jüri Pootsmanni, et tuua selgust lugude valimise protsessi ning üldisse elu-olusse pärast Annabel Guitari välja hääletamist!

Miks valis Jüri Kustile Sam Smithi loo "Lay Me Down"?

"See laul on vokaalselt raske, aga ma usun, et Kusti saab sellega suurepäraselt hakkama, kuna ta on vokaalselt võimekas ja see lugu on siiras ja südamlik nagu Kusti ise," nendib Jüri.

Miks valis Kusti Kannukesele James Browni loo "I Feel Good"?

"Mõne lauluga on nii, et sa kohe kujutad ette, kuidas mingi inimene seda laulab ja kuna Kannukene tunneb muusikas end alati nii hästi, siis see laul sobib talle väga hästi," põhjendab Kusti.

Kuidas sündisid otsused, kes kellele loo valib? Mis mulje jättis poistele Ott Lepland inimese ja artistina? Millise seni kohatud staariga on neil tekkinud tardumise moment? Kuidas on elu hotellis muutunud pärast Annabeli lahkumist?

Mis lugu keegi esitab?

Gertu Pabbo (valis Jana Liisa) — Tom Jones “I Who Have Nothing”

Jana Liisa Johannson (valis Kristjan) — Edith Piaf “Autumn Leaves”/“Les Feuilles Mortes” (laulab prantsuse keeles)

Seotud lood:

Jüri Pootsmann (valis Gertu) — Otis Redding “Try A Little Tenderness”

Karl Gustav Adamsoo (valis Jüri) — Sam Smith “Lay Me Down”

Karl Mihkel Salong (valis Mikk) — Def Leppard “Pour Some Sugar On Me”

Kristjan Kannukene (valis Karl Gustav) — James Brown “I Feel Good”

Mikk Mäe (valis Kristjan) — Maroon 5 “Sunday Morning"