PUBLIKU VIDEO: Lõbusad Ott Lepland ja Siim Aimla Sinatra proovis: Ott lihvib pigem kaabu kergitamise žesti kui pabistab nootide ja sõnade pärast!

 (2)

19. mail kell 20 toimub Nordea kontserdimajas pidulik kontsertetendus, kus Ott Lepland koos Estonian Dream Big Bandiga toob publikuni legendaarse Frank Sinatra tuntumad laulud läbi aegade.

Kontserdini on nüüd jäänud veel napid paar nädalat ning täna saidki alguse aktiivsed proovid. Publik kohtus prooviruumis Ott Leplandi ning saksofonisti, bändijuhi ning helilooja Siim Aimlaga, kelle sulest pärinevad kõik kontserdi arranžeeringud. Aimla ja Leplandi kogemused Sinatra muusika esitamisel ulatuvad juba Otsa-kooli aegadesse. "Põlvpükstes sai "Fly Me To The Mooni lauldud". Vales helistikus!" meenutavad nad naerdes. Hiljem on aga koos veel ka kontserte antud – neil ja Sinatral on üksjagu soola kolmekesi ära söödud, nagu sõnab Siim Aimla. Kuula videost, mida muusikud veel rääkisid.

Kontserdil tulevad Estonian Dream Big Bandi saatel oma igahaljas headuses esitamisele kõik Frank Sinatra kõige tuntumad lood, sealhulgas ka maailmakuulsad hitid "New York, New York", "My Way" ja "Fly Me to the Moon". Laval kuuleb lisaks Leplandile ja bändile ka imelise jazz-vokalisti Kadri Voorandi laulu, tantsivad kabareeartistid ning tulekul on veel mitmeid üllatusi!