PUBLIKU VIDEO | Marta Laan Beebilõusta poeröövist: see olgu siis lastele hoiatuseks, et kui te nii käitute, siis te lähete vangi!

 (1)

Kui sel korral oli Marta Laan malbe Getter Jaani, siis järgmisel pühapäeval läheb asi palju-palju karmimaks, sest näitlejataril tuleb pugeda mõned kuud tagasi vanglast vabanenud Beebilõusta nahka. Kokkusattumus või mitte, aga Publikule antud intervjuust ilmens, et Martal on kõmulise räppariga seoses ka oma lugu rääkida.

Räppar Andrus Elbing ehk Beebilõust šokeeris tänavu veebruaris avalikkust, kui sammus matšeete käes Tallinnas Tööstuse tänaval asuvasse poodi ja seal röövkatse toime pani. "Kuna ma elan Kalamajas, siis n-ö minu hood'is ta käis tembutamas.Tulin teatrist töölt ja tahtsin piima ostma minna, aga näed ei saanudki," meenutas Marta. "See olgu siis lastele hoiatuseks, et kui te nii käitute, siis te lähete vangi!"

Näitlejatar nendib, et Beebilõusta kehastamine saab olema väga raske: "Lisaks on ju räppimine väga keeruline ja tema lüürika on ka tõsieluline. Sinna rolli sisse elada ei ole üldse lihtne."

Vaata lähemalt videost!