PUBLIKU VIDEO: Meisterjaaniks kehastumine tõi Raivo E. Tammele võidu: ma ei oleks elu sees sellist asja oodanud, aga tasus ära see hirmus närveerimine

 (38)

"Nüüd me oleme ajalugu teinud!" oli Meisterjaaniks kehastunud Raivo E. Tamm hämmeldunud pärast oma esimest näosaate võitu. "See on nii ootamatu asi, et ma ei oleks elu sees sellist asja oodanud, aga tasus ära see hirmus närveerimine," sõnas televaatajate poolt palavalt armastatud näitleja.

Raivo E. Tamm tõdes Publikule antud intervjuus, et muretses enne saate algust palju ja seekordne katsumus polnud sugugi lihtsamate killast: “Ma olin ikka hädas selle lauluga, õigetes kohtades sissetulekutega ja eriti veel koos liikumisega. Muretsemist oli palju, aga vahest see ikka aitab ka.”

“Ma olen ilmselt pedant küll ja maksimalist,” tunnistas Raivo E. Tamm, et talle võidu toonud etteastega ta tegelikult rahule ei jäänud. “See, mis ma pärast tegin, oli nii nagu peab. Kuigi mul oli tõesti selles suures võidurõõmu segaduses selline tunne, et ma ei mäleta enam üldse selle laulu sõnu, aga tulid meelde ja etteaste tuli pingevabalt. Arvan, et kui järelvaatamisest vaadata, siis ärge seda esimest korda vaadake, vaadake seda teist — see on õige!”

Milliste emotsioonidega läheb Raivo E. Tamm järgmisesse nädalasse ning mida põnevat paljastas ta enne saate algust oma muusikalistest eelistustest — saad teada videost!