PUBLIKU VIDEO: Naerupisarad garanteeritud! Nele-Liis Vaiksoo astub koos Lauraga näosaate lavale: ma ei saa talle üldse otsa vaadata

 (1)

Tänases näosaates kehastub Laura Põldvere Jassi Zahharoviks ning talle tõttab appi Nele-Liis Vaiksoo. Ettekandele tuleb etenduse "Vampiiride tants" teise vaatuse avalugu "Öölaps", mille Nele-Liis ja Jassi omal ajal tõeliseks raadiohitiks laulsid.

“Kui Laura mulle helistas ja küsis, kas ma oleksin nõus koos temaga ühe laulu esitama, olin ma kohe rõõmuga nõus,” sõnas alati särav Nele-Liis Publikule antud intervjuus. “Meile on proovid rõõmu pakkunud ja väga lõbus on olnud. Mul on proovis olnud selliseid momente, et ma ei saa talle üldse otsa vaadata, sest siis ma purskun lihtsalt naerma, mistõttu purskub tema naerma ehk ma üritan vältida talle otsa vaatamist.”

Nele-Liis tunnistas, et sel hooajal pole ta olnud küll parim näosaate jälgija, ent tema suureks lemmikuks on Raivo E. Tamm: “Minu meelest ükskõik, mis tema teeb, siis see toob mulle ikkagi naeratuse näole ja mul on tunne, et ta ise väga naudib seda. See mõjub sellise toreda huumorina ja sisemise rõõmuna.”

Mida näosaate teisel hooajal rahvast naerutanud Nele-Liis saate juures kõige rohkem taga igatseb, milliseid numbreid on tal tulnud taasesitada ning kas ta kaaluks ka saates uuesti osalemist — saad teada videost!