PUBLIKU VIDEO! Olav Osolin: mind on näosaates üllatanud Raivo E. Tamm, sest olen televiisorist harjunud teda nägema sellise õnnetu äpuna

 (4)

TV3 menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viienda hooaja tase on erakordselt kõrge ning seda tõdeb ka kohtunikelaua taga istuv Olav Osolin.

“Tänavune hooaeg on olnud väga tasavägine. Kui vaadata punktiseisu, siis seal käib erakordselt tihe rebimine ning selle tõttu ongi üllatus see, et kaks saadet enne suurt finaali ei ole veel mitte midagi teada,” sõnas Osolin Publikule antud intervjuus.

“Mind on üllatanud võib-olla Raivo, sest ma olen televiisorist harjunud teda nägema sellise õnnetu äpuna, kes on kogu aeg nukker ja kunagi ei naerata. Siin on ta aga tulnud selliseks põhiliseks naerutajaks ja tal on endal ka nii lõbus, et tal on raske mõningaid numbreid lõpuni viia, sest teda ennast ajab ka naerma."

Teise üllatajana toob Osolin välja välja Joosep, kes on pakkunud tänavuse hooaja jooksul mitmeid värvikaid etteasteid: “Tavaliselt noored siin väga alguses vunki sisse ei saa, aga tema on kuidagi juba keset hooaega teinud mitmeid väga häid numbreid. Seda, et näitlejad oskavad näidelda ja lauljad laulda — sellega olen ma selles sarjas juba ära harjunud. Tänavu on see tase aga väga ühtlane ja seetõttu on raske midagi ennustada.”

Vaata Publiku intervjuud!