PUBLIKU VIDEO: Päikeseline staarihakatis Jana Liisa: stuudiovoorus tuli närv sisse ja rikkus laulu, aga finaalis on chill

 (5)
Superstaarid hotellis!

"Eesti otsib superstaari" päikseline finalist Jana Liisa Johannson on hetkel ainus saateosaline, kes omab hotellituba vaid enda päralt - tema toakaaslane hääletati eelmises saates välja. Küll aga ei tule tal üksindust tunda, et just Jana Liisa pesa on kõikide staarihakatiste üheks peastaabiks, kus üheskoos aega veedetakse.

Rääkides saates osalemisest, siis tunnistas Jana Liisa, et varasem pabin on temast praeguseks lahkunud: stuudiovoorus rikkus närv tema sõnul lood tavaliselt ära, ent finaalis tunneb ta vaid elevust ja kõik pidi olema chill. Julgust lisab ka saatebänd, mille üks liige on Jana Liisale juba varasemast tuttav. Saates osalemine pole neiu eraelu veel liiga märgatavalt muutnud, kuid ometi on ta hakanud tähele panema, et inimesed tunnevad teda tänaval ära. Ka on ta hakanud meedia tähelepanuga harjuma ning läbi häda antud intervjuud hakkavad minevikku jääma - küll aga ootab ta väga pressiga suhtlemise koolitust, kus saateosalistele ajakirjanikega läbikäimiseks nippe jagatakse.