PUBLIKU VIDEO: Tanja Mihhailova sai Eurovisioni järel glamuurselt ahvatleva pakkumise, aga: see polnud päris minu tassike teed

 (21)

Läinud aastal Eurovisionil füüsiliselt ja vokaalselt võimsa etteaste teinud Tanja Mihhailova sõnas Publikule antud intervjuus, et kui veel Taanist naastes ütles ta, et ei soovi kunagi enam midagi eurotralli sarnast läbi elada, siis tänaseks on ta kosunud ning võtaks Eurovisioni tee uuesti ette küll: lõppude lõpuks avas konkurss talle peale hindamatu kogemuselaeka ka palju võimalusi.

Üldiselt on Tanja sõnul Eurovisioni puhul vaid üks, millele keskenduda: tuleb nautida! Sest tõenäoliselt on tegu esimese ja viimase korraga sellel 60 aasta pikkuse ajalooga suurvõistlusel oma riiki esindada.

Oma Eurovisioni-aega meenutab Tanja kui pööraselt kiiret ja teguderohket: iga päev vastata 40 e-kirjale, 30-40 intervjuud päevas, lavaproovid, kostüümiproovid, tantsuproovid... Kokku kestis sõit eurokarussellil tema jaoks kuus kuud - alates laulu kirjutamisest kuni kojujõudmiseni välja.

Lauljatari sõnul kasvatas Eurovision jõudsalt tema rahvusvahelist fännibaasi, tõi ootamatult vägevaid pakkumisi (millest mõnele ta siiski ei vastas) ning ka uue produtsendi.

Kus riigis Tanjat enim fännatakse, mis oli see uskumatu pakkumine ja keeldumise põhjus, kuula videost!