PUBLIKU VIDEO | Uhked diivanid, peened napsud ja miljoni dollari vaade ehk vaata, kuidas hakkavad Weekend Festivalil pidutsema VIPid!

 (41)

Tänavuse Weekendi avamiseni on jäänud vähem kui 24 tundi, ent Publikul õnnestus juba täna käia seal, kuhu homme pääsevad vaid vähesed — festivali ülimõnusas VIP alas. Eraldi baaride ja mugavate diivanitega varustatud kolmekorruseliselt VIP alalt avaneb võimas vaade pealavale ning suve tippsündmuse melu saab seal nautida privaatsemalt kui mujalt. Kui mõnus seal aga täpsemalt on — vaata videot ja saad teada!

Kui Publiku video tekitas ka Sinus tungi kogeda Weekendi veidi teises võtmes, siis kraba endale SIIT mõni viimastest alles jäänud pääsmetest!

3. - 5. augustini toimub Baltikumi suurim festival Weekend Festival Baltic, mis toob kolmel päeval Pärnu randa hetke maailma tipud pop- ja tantsumuusikas. Suve suurimal rannapeol astub üles üle 60 artisti, nende hulgas popmuusika superstaar The Chainsmokers, maailma plaadikeerutajaga nr 1 Martin Garrix, viiel korral väljaande DJ Magazine poolt parimaks auhinnatud Armin Van Buuren, jätkuvalt edetabeleid trooniv Clean Bandit, Kanada legend Deadmau5 ning paljud teised.

Publik veedab terve nädala Pärnus, et tuua oma lugejateni kogu Weekendi melu kätte otseblogi vahendusel — ela Baltikumi suurimale festivalile kaasa SIIN!