Robert Jürjendali üllitas plaadi "Valguse palsam"

 (1)
Robert Jürjendal
Robert JürjendalFoto: TMW, pressimaterjalid

Eesti kitarrist ja helilooja Robert Jürjendal avaldas värske plaadi, mille nimeks on Valguse palsam / Balm of light. Jürjendali unikaalset helikeelt iseloomustavad minimalistlikud helimaastikud ning isikupärased peegeldused maailma- ja kaasaegsest muusikast.

Vaata albumi treilerit siin:

Jürjendal on töötanud koos muusikutega nagu Arvo Urb, Tõnis Mägi, Riho Sibul, Markus Reuter, Jan Bang, Tim Bowness, Petri Kuljuntausta, David Rothenberg, Toyah Willcox, Volkmar Zimmermann ning mänginud ansamblites Fragile, Weekend Guitar Trio, 3Corners of the World, UMA, This Fragile Moment, Slow Electric. Tema muusikat on kasutatud mitmetes dok.filmides, teatrietendustes, televisiooni - ja raadiosaadetes nii Eestis kui välismaal. Kitarristina, heliloojana ja arranžeerijana on ta osalenud enam kui 40 cd loomisel. Tema esimene sooloalbum "Rõõmu allikas" ilmus aastal 2013 (Unsung Records).

Robert Jürjendal esineb Tallinn Music Weekil lausa kolm korda. Reedel, 27. märtsil astub muusik üles kell 20.30 teatris NO99 laupäeval 28. märtsil kell 15.30 Tallinna Kunstihoones ja kell 20 Philly Joe's. 

Lähem info siit: http://tmw.ee/et/#!/artist/robert-jurjendal

Kuula plaati siin: http://www.iapetus-media.com/robertjuerjendal-balmoflight/