Säravad seltskonnaFOTOD: Vaata, kes valisid parimat Eesti laulu otse sündmuste keerises!

 (9)
Säravad seltskonnaFOTOD: Vaata, kes valisid parimat Eesti laulu otse sündmuste keerises!
Foto: Ahto Sooaru

Eile üllatas Eesti kevad meid võimsa lumetormiga, mistõttu kalpsasid Nokia kontserdimajja ruttavad muusikalembelised avaliku elu tegelased üle lumehangede ning läbi tuisu.

Õnnelikult kohale jõudnult särasid Publiku kaamerasilma ees näiteks lauljatar Helen Adamson, juuksur ja näitleja Lauri Pedaja ja tema pruut Grete Riim, moeguru Ženja Fokin, poliitikud Urmas Paet, Priit Toobal ja Igor Gräzin koos poja Kaspariga.

Ka korraldusliku, muusikalise ning kajastava poole pealt oli kohal raskekahurvägi: kõmumeedia kuninganna Krista Lensin koos tütre Simonega, fotograaf Ardo Kaljuvee, bravuuritar Anu Saagim, muusik Stig Rästa, meie eurovisiooni-legend Ott Lepland, superstaarisaatest tuntud Janek Valgepea, Nokia kontserdimaja boss Aivar Sirelpuu ning žüriiliikmed Toomas Olljum, Sandra Nurmsalu, Marten Kuningas ja Marju Länik.

Vaata pilte:

Huvitav asi juhtus ka Delfi töömesilastega: nimelt seati toimetaja nina alla R2 ote-eetri mikrofon, kuhu avanes võimalus välja valada kõik see, mis alates keskpäevast Nokia kontserdimajas juhtunud oli ja mida näpud polnud jõudnud veel arvutiklaviatuurile sisestada.