Segadus Weekend Festivali ümber: kas aasta suurim tantsumuusikamöll toimub Tallinnas või Pärnus?

 (77)
Weekendi festival on tantsumuusika sõprade seas hinnatud pidu. Kolme päeva jooksul käis Pärnus festivalil ligi 75 000 inimest.
Weekendi festival on tantsumuusika sõprade seas hinnatud pidu. Kolme päeva jooksul käis Pärnus festivalil ligi 75 000 inimest.Foto: Raido Vint

Möödunud kuul jõudsid Publiku kõrvu sahinad tõigast, et Weekend Festival Baltic toimub harjumuspärase Pärnu ranna asemel Tallinnas, Stroomi rannas. Ehkki festivalikorraldajate ametlik seisukoht on olukorda mitte kommenteerida, räägivad mitmed allikad erinevat juttu.

Üks festivali korraldamisega kokkupuutuv isik kinnitas Publikule, et festival toimub kindlasti Tallinnas. Samas teine festivalile tööle kutsutud isik ütles, et temal oli korraldajatega juttu siiski Pärnu linnast.

"Natuke vara on teemat kommenteerida, aga tõenäoliselt hiljemalt 10. detsembrks avaldavad korraldajad selle info," sõnas Pärnu linna avalike suhete nõunik Gerli Kõiv Publikule. Samas kinnitas ta, et Pärnu rannaalale hetke seisuga broneeringut Weekend Festival Balticu toimumise ajaks tehtud ei ole.

Põhja-Tallinna linnaosavanem Raimond Kaljulaid sõnas Publikule, et hetkel ei ole ka Stroomi rannaalal augustikuus üritusi planeeritud.

Weekend Festival Baltic pressiesindaja Gunnar Viese edastas Publikule meeskonna ametliku seisukoha, milleks on tõik, et enne 11. detsembrit kõnealust teemat ei kommenteerita.