Sensitiivsete võimetega Marko Atso elukaaslane Cerli: olime kaks korda kohtunud, kui teadsin, et saan temaga tütre

 (20)
Sensitiivsete võimetega Marko Atso elukaaslane Cerli: olime kaks korda kohtunud, kui teadsin, et saan temaga tütre
Foto: TV3

“Eesti selgeltnägijate tuleproovi” uues hooajas võtab teiste sensitiivide kõrval mõõtu ka Marko Atso elukaaslane ja kihlatu Cerli Sarv, kes avaldas TV3 "Seitsmestele" antud intervjuus maagilise põhjuse, miks ja kuidas nad muusikuga kohtusid ning koos on.

“Marko Atso on nii võimas hing iseenesest, et temast võiks eraldi saategi teha,” naeris Cerli. “Me olime Markoga kohtunud kaks korda, kui mulle tuli info, et ma saan Markoga tütre.”

“Olime võib-olla kümme päeva tuttavad ja mulle tuli selline info, et ma saan temaga tütre — see oli nii imelik ja ma püüdsin seda kogu aeg enda mõttest kustutada,” seletas naine, keda saates tuntakse kui Hing Fekeli. “Ja see, et ma Markoni üldse jõudsin, on meie tütre Ella Nora hing, kes meid kokku viis.”

Cerli ja Marko kohtusid 2014. aasta aprilli alguses: “Küll aguses oli see salaja, sest ma ei suutnud endale selgeks teha, kuidas ta minu ellu üldse saaks tulla — see tundus kõik võimatu ja ma olen siin täna selles elus, kus mul on võimatud asjad saanud tõeks.”