Siiri Känd Marta Laane etteastest: emotsioonid on laes!


"Su nägu kõlab tuttavalt" 3. saade
"Su nägu kõlab tuttavalt" 3. saadeFoto: Mardo Männimägi, TV3

Eilset Marta Laane etteastet saates "Su nägu kõlab tuttavalt" jälgis saalis koha peal ka Siiri Känd, keda Marta parodeeris. Kännu sõnul õnnestus etteaste suurepäraselt ja humoorikalt.

"Emotsioonid on laes ja piinlik ei olnud, naljakas ja huvitav oli," sõnas Känd saate lõppedes Kroonikale. "Hakkasin otsima millised on minu vead laval, aga seda ma ei leidnud. See oli naljakas ja humoorikas."

Siiri Känd analüüsib, et eks tema puhul on kindlasti kinni haarata nii ekstravagantsest lavavälimusest kui žestidest. "Vaatasin enne saadet ise oma videoid üle, et mis võiks sealt võtta, ega ma ei leidnudki, aga tütar ütles, et kuule, ema, sa oled karismaatiline - küll leiab. Martal õnnestus see leidmine väga hästi."

Millega tegeleb Siiri Känd aga täna? "Laulan endiselt, käin üle Eesti esinemas, kuhu kutsutakse ja käin ka välismaal eestlastele esinemas - nii Soomes kui Inglismaal näiteks."

"Kui oled televisioonis vähe, tundub, et ehk ei tegutsegi ma enam, ma pole pärast "Tähed muusikas" (2008 -toim.) teles olnud, aga kadunud ma tegelikult kuskile pole - laulan ikka," sõnas Känd optimistlikult.