SkyPlusi saatejuht Maris Üksti ennustab: poolehoid võib kuuluda värskelt meeles Rasmus Rändveele ja Elina Bornile

 (10)
Eesti Laul 2013 2.poolfinaal
Eesti Laul 2013 2.poolfinaalFoto: Martin Dremljuga

Kellelt veel küsida ennustusi, kui mitte Eesti ühe kuulatuima raadiojaama eetrhäälelt. Publikuga jagas oma tänase finaali eelseid mõtteid SkyPlusi hommikuprogrammi üks vedaja Maris Üksti, kellel on kahju, et Rosanna edasi ei pääsenud.

"Ennekõike vaatan tänast finaali lihtsalt suure põnevusega. Kui varasemalt on mul kindlad lemmikud, kellele tõsiselt pöialt olen hoidnud, siis seekord saan võtta rahulikumalt," on naine isegi õnnelik, et favoriiti ja seega närvipinget ei ole.

"Kahe poolfinaali peale jagus nii mõnigi üllatus, mis kaasa haaras ja meelde jäi. Kahju on sellest, et Rosanna Lints end finaali välja ei vedanud. Aga sellegipoolest pakub tänaõhtune show igale muusika- ja meelelahutuse sõbrale küllaga," kinnitab Üksti.

"Ennustamine tundub seekord kuidagi eriti keerukas, aga publiku poolehoid võib kuuluda Põhja-Tallinnale ja staarisaatest värskelt meeles Rasmus Rändveele ja Elina Bornile," arvab ta, et hümniks saanud "Meil on aega veel" lool on tugev võimalus Eurovisioonile sõita.

"Isiklikult on mulle aga sümpaatseks saanud Kõrsikud, Birgit Õigemeel ja Grete Paia. Just Kõrsikute ja Birgiti puhul võib vast kindlapeale minna ka suurel laval esinemise osas," arvab ta, et ehk võib kogenematumatel närv alt vedada.