SNKT pöörab seekord kõik pea peale: Armstrong laulab "Veronat" ja Padarist saab Jörberg, kes esitab Nublu lugu!

 (7)
SNKT pöörab seekord kõik pea peale: Armstrong laulab "Veronat" ja Padarist saab Jörberg, kes esitab Nublu lugu!
Foto: Mardo Männimägi/TV3

Sel korral on näosaade erilisem kui kunagi varem, sest lavale astuvad kõige meeldejäävamad karakterid eelnevatest hooaegadest. Osalejad kehastuvad juba enda poolt varem tehtud tegelaskujudeks, seda aga uhiuues võtmes.

Vaatajad kindlasti mäletavad, kuidas Liis Lemsalu rokkis väikse Otina ning Saara Kadak lõi uustulijana nii kohtunikud kui ka publiku pahviks, kui võitis esimese saate Kate Bushina. Ott Lepland toob taas lavale Anne Veski ning Sepo Seeman Vello Orumetsa. Lauri Liiv kütab lava kuumaks ja teeb vägeva etteaste Rammsteinina. Meelest ei lähe ka Marta ülitäpne esitus Florence Foster Jenkinsina ning Nele-Liis Vaiksoo üllatab Louis Armstrongina. Kõigile Nublu fännidele on aga hea uudis – Tanel Padar naaseb Üllar Jörbergina ning esitab laulu „Mina ka“.

Vaata, mis lood tulevad seekord esitusele:

Liis Lemsalu – Väike Ott „Päkapikumees“

Saara Kadak – Kate Bush „Running Up That Hill“

Ott Lepland – Anne Veski „Pozodi“

Marta Laan – Florence Foster Jenkins ja Nele-Liis Vaiksoo – Louis Armstrong „Verona“

Sepo Seeman – Vello Orumets „Miniseelik“

Tanel Padar – Üllar Jörberg Nublu looga „Mina ka“

Lauri Liiv – Rammstein „Sonne“

Hetkel juhib Ott Lepland tabeliseisu 287 punktiga, tema kannul on Nele-Liis Vaiksoo 226 punktiga, Saara Kadak 224 punktiga ning Sepo Seeman 209 punktiga. Lauri Liiv on 202 punktiga viiendal kohal ning tema järel on valmis punktiseisu peapeale pöörama Tanel Padar 191 punktiga, Liis Lemsalu 189 punktiga ja Marta Laan 176 punktiga.

Seotud lood:

Vaata, kuidas saab Nele-Liisist Armstrong: