Staarisaate superfinaali kontserdil Saku Suurhallis astub üles rida Eesti tippartiste, lauljatega liitus ka Getter Jaani


Staarisaate superfinaali kontserdil Saku Suurhallis astub üles rida Eesti tippartiste, lauljatega liitus ka Getter Jaani
Foto: Pressimaterjal

Eesti suurima talendisaate “Eesti otsib superstaari” 3. juunil Saku Suurhallis toimuva võimsa lõppkontserdi laval esineb terve rida Eesti tippartiste, kelle tähelend staarisaatest algas. Lisaks juba välja kuulutatud Ott Leplandile, Liis Lemsalule, Elina Bornile ja Jüri Pootsmannile on oma osalemist kinnitanud ning astub suurel staarilaval üles ka Getter Jaani.

Getter Jaani osales "Eesti otsib superstaari" saates aastal 2009, mil võitis Ott Lepland, ning saavutas 4. koha. Pärast seda alustas ta värske artistina koostööd agentuuriga Moonwalk. Eestit korra koguni Eurovisioni lauluvõistlusel esindanud noor lauljatar on juba suutnud välja anda neli stuudioalbumit ning kogub üha kuulsust ka rahvusvahelisel muusikamaastikul. Temast on saanud Eesti noorema põlvkonna tõeline iidol, kel on sotsiaalmeedias üle 100 000 jälgija ja lugudel YouTube´is üle 25 miljoni vaatamise. Aasta eest liitus Getter Jaani Universaliga ning on jõudnud välja anda kaks edukat singlit, millest viimasele (”Chasing Trouble”) on värskelt valminud muusikavideo.

Pühapäevaõhtuti TV3 eetris toimuvate staariotsingute suurejoonelises finišis seisavad vastamisi saate viimased kaks finalisti ning selgub "Eesti otsib superstaari" 7. hooaja võitja, kelle otsimist alustati juba läinud aasta lõpus. Võitja saab auhinnaks artistilepingu Universal Musicuga, seejärel lansseerib Spotify eksklusiivselt tema debüütsingli koos platiinum reklaamikampaaniaga ning lisaks saab värske superstaar lennata Nordicaga aasta jooksul tasuta.

Seotud lood:

Saku Suurhallis astuvad peale kahe superfinalisti publiku ette taas kõik staarisaate hooaja finalistid, kelleks on Uudo Sepp, Sissi Nylia Benita, Jennifer Marisse Cohen, Jaagup Tuisk, Merilin Mälk, Hele-Mai Mängel, Rauno Gutman, Carlos Ukareda, Helis Järvepere-Luik ja Anette Maria Rennit.

Lisaks staarisaate finalistidele on suurejoonelisel kontserdil esinemist kinnitanud saate eelmiste hooaegade võitjad Ott Lepland, Liis Lemsalu ja Jüri Pootsmann ning värskelt Universali artistide rivisse astunud Elina Born, kes kuue aasta eest staarisaates teiseks tuli.

Kohtunikelauas istuvad Mihkel Raud, Eda-Ines Etti ja Koit Toome ning õhtut juhib sarmikas Karl-Erik Taukar.

"Eesti otsib superstaari" superfinaali piletid on müügil Piletilevis.