Street Mirror Expole pääsejad loositud!


Street Mirror Expole pääsejad loositud!
Foto: Ilmar Saabas

Septembrikuu viieteistkümnendal päeval on kõik tätoveeringute huvilised oodatud klubisse Rock Cafe, kus leiab aset tattoo-ja elustiilimess „Street Mirror Expo 2012”.

Publik loosis välja 3x2 piletit täna juba kell 12 algavale üritusele!

Võitjad on:
Riho Juurik
Katrin Seiman
Alissa Heinang

Võitjad, te saate koos kaaslasega sisse, kui esitavad Rock Cafe kassas dokumendi!

Head nautimist!

Kogu oma varustusega on kohale tulemas üle viieteistkümne tattoo-stuudio ja -salongi esindajad nii Eesti erinevatest linnadest kui ka Soomest ning loomulikult on võimalus ka kohapeal oma kehale uus kaunistus tätoveerida.Kohal on ka erinevad rõiva kaupmehed, LEVEL1 tutvustab vähemteadlikele videomänge, Flying Pigs suspension team St. Peterburist ja palju muudki põnevat.

Toimub ka parimate tattoo’de võistlus ja hindamine erinevates kategooriates.

Õhtu kulminatsiooniks paneb Rock Cafe välja muusikaartistid Driven, Goresoerd ja No-Big-Silence.

Seotud lood:

NB! Õhtune kontsertosa on vanusepiiranguga 18 eluaastat!

Rock Café uksed avatakse laupäeval 15. septembril juba kell 12.00 ning sissepääsu tagab kuue eurone pilet, mida saab osta kohapealt.

Esindatud on järgmised stuudiod/salongid/ettevõtjad:
Samael Tatto, Dark Symmetry, Body Piercing, Piercing Club, Backbone, Warwink, Tartoo Tattoo,Pirados, Mamas Pride, Auriga Tattoo, Uta Tattoo, Dandy Tattoo, Saint and Sinners, Model, World Clinic, Räbo Tattoo,Boing Outlet, Nailboard rec., Igor`s tattoo (Soome), Damnation Ink (Soome), Moonchild`s Art Tattoo (Soome), Tattoo Nation (Soome), Zenza Tattoo (Soome) ja lisandub…