Stuudiovooruline Tuuli on showmaailmas juba vana kala!

 (3)
Pildil kaks saarlast - paremal juba kuulus Teele ja vasakul varsti kuulus Tuuli
Pildil kaks saarlast - paremal juba kuulus Teele ja vasakul varsti kuulus TuuliFoto: Christo Neemre

Kui staarisaatest võrsunud Toomas Kolk oli esimene, kellele tulihingelised fännid päris oma Facebooki fännilehe tegid, siis järgmiseks õnnelikuks on saarlane Tuuli Rand. Tema on meelelahutusmaailmas küll juba tuntud nimi ja nägu, kes sisustab lisaks arvukate Tallinna vanalinna lounge'ide õhtutele ka ansambli Söörömöö koosseisu. Tegu tundub olevat saarlaste mönusa invasiooniga!

Kuigi Tuuli on saarlane, õpib ta Tallinnas G.Otsa koolis ning sai edasi hoopistükkis Tartu eelvoorust, kus astus žürii ette Adele'i lauludega "Rolling In The Deep" ning "Someone Like You", mille peale Mihkel leidis, et esitus oli täitsa okei, Maarja-Liis kiitis, et võhma jätkub ning Mart soovis, et Tuuli nii palju kulmu ei kortsutaks. Ometi olid kolm jah-sõna kindlustatud!

Võhma sellel saarepiigal tõesti jätkub ning edasipääsu ta väärub, kuna lisaks muusikakoolis käimisele tegutseb ta ka ansamblis Söörömöö. Tuuli tunnistab ka, et kahtles algul, kas konkursist üldse osa võtta, kuid nüüdseks on vaev end juba ära tasunud, sest palju tuttavaid on juurde tekkinud. Kuuldavasti on ta ainus saarlane, kes sel aastal nõnda kaugele jõudnud on ning jah, ta on teise kuulsa saarlase Teele Viiraga väga hästi tuttav. 

Ning oh imet! Tuulile on juba tehtud ka päris oma Facebooki fännileht!

Anton Klink, Weekend.ee