Sünne Valtri: kust küll seda materjali nii palju saadi, et teha Liis Lemsalule samasugused puusad nagu mul?

 (63)
Sünne Valtri: kust küll seda materjali nii palju saadi, et teha Liis Lemsalule samasugused puusad nagu mul?
Foto: Mardo Männimägi

Täna õhtul sai avapaugu TV3 hittsõu "Su nägu kõlab tuttavalt" seitsmes ja ühtlasi ka kuldne hooaeg. Tänavuse näosaate esimeses moondumislahingus tõi Liis Lemsalu koos DJ Andres Puusepa abiga vaatajateni humoorika paroodianumbri kodumaisest menubändist Patune Pool.

“Väga naljakas oli. Näosaade täidab oma rolli imeliselt — huumorit oli parajalt, täpselt nii palju kui arvata oli,” sõnas ise ka stuudiopubliku seas viibinud Sünne Valtri.

Laulja tunnistab, et puhkes juba siis naerma, kui kuulis, et Liis Lemsalu teda parodeerima asub: “Liis sai imeliselt hakkama ja ma ei tea, kust küll seda materjali nii palju saadi, et talle teha samasugused puusad nagu mul?”

“Ma vaatan suhteliselt palju salvestisi järgi, et võtta endalt ära parasiitliigutused ja muud sellised asjad. Nägin, et Liis tabas väga täpselt minu miimika ja kui neist tehti grupipilt siin, siis ta tegi isegi minu teatud nägu, mida ma tean, et ma alati teen. Väga lahe!” on Sünne rahul.

Sünnet ennast kutsuti möödunud aastal näosaatesse, kuid aja puuduse tõttu pidi ta pakkumisest keelduma: “Aga nüüd, kui ma olen lähedalt näinud seda, et mida rohkem huumorit, seda mõnusamad saated on, siis jah — tuleksin küll!”