Superstaarisaate viimane eelvoor on nädalalõpul Tartus!


Superstaarisaate viimane eelvoor on nädalalõpul Tartus!
Foto: Joel Kivi

Sel nädalavahetusel on kõigil soovijatel veel viimane võimalus hüpata „Eesti otsib superstaari“ peadpööritavale karussellile, mis parima jaoks tipneb uhke tiitli ja plaadilepinguga.  Selle hooaja viimane eelvoor toimub 1. ja 2. septembril Tartus Tasku keskuses ja Dorpat Konverentsikeskuses.

Kolm aastat tagasi astus Tartu eelvoorus kohtunike ette ka Birgit Varjun. „Kõige rohkem kartsin seda, et ma ei saa järgmisesse vooru edasi. Süda puperdas sees ja mõtlesin, et kui ma nüüd laulu valest helistikust alustan, jään kollasest kaardist ilma,“ meenutas Varjun.

Birgiti loomulik olek ja võimas lauluhääl võitis aga kohtunike südamed ning hiljem viis juba televaatajate poolehoid Sangastest pärit neiu superfinaali. Birgit tunnistab, et ta pole kordagi kahetsenud otsust saates osaleda. „Superstaarisaade annab meeletu kogemustepagasi ning seda ka neile, kes finaali välja ei jõua,“ ütles Varjun.

Kohtunikud Maarja-Liis Ilus, Mihkel Raud ja Mart Sander lähevad Tartusse suurte lootustega - ülikoolilinn on andekate lauljate poolest varasematel aastatel vägagi silma paistnud. „Kuigi Tallinna ja Viljandi eelvoorudes oli mitu väga head lauljat, keda julgeks finaali ennustada, loodame Tartust kindlasti leida veelgi huvitavaid ja isikupäraseid lauljaid," kommenteeris Maarja.

"Eesti otsib superstaari" viienda hooaja viimane eelvoor:

1. ja 2. septembril Tartus Tasku keskuses ja Dorpat konverentsikeskuses. Kogunemine kell 10.00 Tasku keskuses.

Seotud lood:

Kandideerimiseks tuleb täita ankeet TV3 kodulehel: http://superstaar.tv3.ee/

Saatesse on oodatud kõik 15-35-aastased, kel soov lauljaks saada.