SUUR KOKKUVÕTE: Lavaehitusest koristuseni ehk ela Pärnus masse hullutanud Weekend festival FOTODE ja VIDEOTE kaudu uuesti läbi!

 (33)
Weekend festival 6.08.15
Weekend festival 6.08.15 Foto: Rauno Salumets

6.-8. augustil said Eestimaa noored osa suurimast elektroonilise muusika festivalist, mis siinmail eal toimunud on: kolm päeva kestnud Weekend Festival Baltic, mis toimus paralleelselt kuulsa Weekend Festivaliga Helsingis, tõi Pärnu randa ehitatud vingetele festivalilavadele esinema kümneid maailmakuulsaid DJsid, teiste seas David Guetta, Tiesto, Armin Van Buureni ja paljud teised. Vaatame tagantjärele päev päeva kaupa, mis Pärnus toimus!

Juba mitmeid päevi enne festivali algust ehk juba nädala esimesest päevast alates oli Pärnu rannas koos metallikolina ja soojakraadidega õhus tajuda suvist saginat, mis suursündmuse lähenedes aina hoogu kogus.

FOTOD: Merekohina asemel metallikolin: Pärnu rannas on aimata millegi suure lähenemist!

Teisipäeval, 4. augustil hakkas juba tekkima ka telklaasustus ehk Weekend Festival Balticu ajaks kerkis Pärnusse 1000 eelpüstitatud VIP-telki, mis endast suisa majakesi kujutasid.

Lisaks hakkasid ilmet võtma ka telklaagrid jõe ääres oma peo- ja söögialaga. Ettevalmistused ei lõppenud sel päeval veel isegi siis mitte, kui päike looja läks.

FOTOD ja VIDEO: 1000 telki kohe püsti! Vaata, millised on Weekendi VIP-magalad ja kuhu kerkib telklaager

5. augusti kauniks pärastlõunaks oli festivaliala Pärnu rannas juba pea valmis ning kogu Pärnu oli rahulikult suure möllu ootel:

Rannaliival jalutades sattus Publiku kaamera ette Metsatöllu trummar Marko Atso: mis metalimehe Pärnusse tõi, ega ometi muusikamaitse muutus?

Ka tegime juttu festivali pressibossi Gunnar Viese ning politsei esindaja Sander Peremehega. Mille pärast muretsesid korraldajad ja korrakaitsjad?