Suure kontserdi eel: Kadri Voorand paneb T1 Mall of Tallinnas aja seisma...

 (17)
LP esitleb: Kadri Voorandi kontsert on kuni 6. jaanuarini järelvaadatav aadressil delfi.ee/adele. Kontserti saab Starmani videolaenutuse kaudu nautida ka teleekraanilt.
LP esitleb: Kadri Voorandi kontsert on kuni 6. jaanuarini järelvaadatav aadressil delfi.ee/adele. Kontserti saab Starmani videolaenutuse kaudu nautida ka teleekraanilt.Ilmar Saabas

22. novembril toimub Saku Suurhallis suurejooneline Kadri Voorandi ja Estonian Voices kontsert „Paneme aja seisma“. Lisaks on laval NOËP, Sander Mölder, Erki Pärnoja ja keelpillikvartett Prezioso. Seoses sellega paneb Kadri juba sel laupäeval aja seisma ka T1 Mall of Tallinnas... Mis täpsemalt juhtub, selgub laupäeval kl 14.30 uues kaubanduskeskuses.

T1 Mall of Tallinn on uue põlvkonna kaubanduskeskus. Uus mõte ja mõõde neile, kes otsivad emotsioone ja elamusi - T1 Mall of Tallinna kogemus on silmiavav.

Sellel laupäeval avardab uue keskuse mõõte ja mõtet Kadri Voorand koos Sander Möldri, Mihkel Mälgandi ja Ahto Abner. Kell 14.30 tutvustab musikaalseim koosseis oma loomingut, kuidas lood sünnivad ning esitusele tulevad ka paar laulu.

22. novembril esinevad Saku Suurhalli laval Eesti muusikamaastiku kõige omanäolisemad artistid, kelle panust meie kultuuri värvikirevusse on võimatu alahinnata. Kadri Voorand on esmaklassiline artist, kel on suurepärane hääl. Ta teeb koostööd parimate muusikutega, kellega koos loodud muusika on spontaanne ja pakub meeliülendavat emotsiooni. Neist suur osa on ka Saku halli laval.

Milline helirännak ootab kuulajat, kui Eesti parim vokaalansambel Estonian Voices kohtub maailma parimaks peetava Accentiga? Ansambliga, mille liikmed elavad eraldi viies riigis ja saavad kokku, kui vaja salvestada plaati või anda mõni harv kontsert. Seekord siis Tallinnas.

Seotud lood:

T1 uus keskus pakub saranast mitmekesist rännakut, koondades eri riikide maitsed, uued kauplused ja meelelahutuse. Kadri Voorandi julge ja omanäoline muusika võtab uue keskuse värvikuse kokku juba sellel laupäeval, 17. novembril kell 14.30. Keskusel on kõigile sellel päeval ka üllatus!

22. novembril toimub Saku Suurhallis piiratud piletite arvuga kontsert “Paneme aja seisma”. Kontsert on istekohtadega ja müügile tuleb vaid 4500 piletit.

Kontserdi korraldab Ekspress Meedia; pilet osta SIIT.