Suve suurkontserdile "Eesti muld ja Eesti Ruja" müüdud viie päevaga juba üle 1000 pileti

 (11)
IGAÜKS VAATAB ISE SUUNAS: Vasakult Jaanus Nõgisto, laevahukus surnud<br>solisti Urmas Alenderi tütar Yoko ja Rein Rannap.
IGAÜKS VAATAB ISE SUUNAS: Vasakult Jaanus Nõgisto, laevahukus surnud
solisti Urmas Alenderi tütar Yoko ja Rein Rannap.
Tiit Blaat

20. augustil Tallinna lauluväljakul toimuvale suurkontserdile "Eesti muld ja Eesti Ruja", kus üle aastate on laval koos ka Rein Rannap ja Jaanus Nõgisto, on müüdud ligi viie päevaga üle 1000 pileti.

"Müük on alanud hästi ja avanädala koostöö Rahva Raamatuga on sujunud korralikult. Seda tõestab, et üle 1000 inimese on endale juba pileti soetanud ja ees on veel pikk pühapäev, mil kestab Rahva Raamatu eksklusiivõigus ajaloolise kontserdi müügiks," kinnitasid korraldajad Ekspress Meediast.

Solistidena astuvad Ruja muusikalises taasühinemises lavale Kadri Voorand, Ott Lepland, Robert Linna, Kristjan Kannukene, Priit Võigemast ja Karl Vilhelm Valter.

Ühe osana kontserdist saab laval näha ka üliandekaid ja verinoori uue põlvkonna trummareid ning kitarriste. Bandi põhikoosseisu kuuluvad lisaks Andres Põldroo, Laur Joamets, Henno Kelp ja Andrus Lillepea.

Alates homsest lisandub "Eesti muld ja Eesti Ruja" piletite müügiks ka uus keskkond.

Vaata lisa kontserdi Delfi erilehelt ja Ekspress Meedia erilehelt.

Seotud lood:

Sel nädalal on piletid müügil ainult Rahva Raamatu kauplustes ja e-poes hinnaga 12€. Soodushind kehtib vaid püsikliendile, tavahind 15€.

OSTA PILET SIIT.