TÄHELEPANU: Weekend Festival Baltic toob muudatusi Pärnu liiklusesse


Weekend festival 2014
Weekend festival 2014Foto: Jani Kormu

6.-8. augustini Pärnu rannas esmakordselt toimuv Weekend Festival Baltic toob mõningaid muudatusi Pärnu rannarajooni liiklusesse ning parkimisse.

Festivali päevadel on rannarajoonis liiklemine mõnevõrra piiratud, kuid kohalikule elanikule ja ühistranspordile säilib ligipääs rajooni nagu igal teisel päeval.

Kaardil (vaata kaarte all pool) olev liikluskorralduse muudatus algab 6. augustil kell 10.00 ja kestab kuni 9. august kell 06.00.

* Kohalikul elanikul on ligipääs oma kinnistule eriloaga

* Kohalikel elanikel parkimine vaid oma kinnistu hoovis (kõik tänavatel parkivad autod teisaldatakse).

* Tammsaare pst merepoolne suund on avatud vaid ühistranspordile ning erilubadega autodele (kaasaarvatud kohalikule elanikule). Tammsaare pst teine suund on antud perioodil kahesuunaline.

Festivali korraldusmeeskond soovitab parkida auto festivali ametlikesse parklatesse. Festivali parkimist korraldab Barking, kelle lehekülje http://barking.ee/weekend/ vahendusel on soovijail võimalik parkimistkoht ette broneerida. Uudisena avas Weekend Festivali ajaks parkimismaja ka Pärnu populaarne ostukeskus Port Artur.

Weekend Festival Baltic leiab aset 6.-8. augustini kaunis Pärnu rannas, kus saab näha ja kuulda kõige kuumemaid tantsu- ja popmuusikaartiste. Festival pakub külastajaile lisaks mitmel laval rikkalikule programmile ka palju muid atraktsioone festivalialal, samuti ei puudu välisündmusele omased telkimisalad. Festivali ajaks on käigus eritransport Pärnusse nii Tallinnast kui Riiast. Festivali piletid on müügil aadressil www.weekendbaltic.com.

Seotud lood:

http://www.weekendbaltic.com

http://www.facebook.com/weekendbaltic

http://www.instagram.com/weekendbaltic

http://www.twitter.com/weekendbaltic