TÄISPIKK VIDEO: Veel uskumatum kui enne! Vello Vaher jahmatas ameeriklasi taas ning pääses talendisaates järgmisse vooru

 (77)
Stuudios kohal ka abikaasa Aita!

Ööl vastu neljapäeva võis Ameerika talendisaates “America’s Got Talent” taas eestlase Vello Vaheri üle uhkust tunda, kes võidule pügalakese lähemale liikus — kohtunikud otsustasid ta ka järgmisse vooru edasi saata. Koos Vaheriga astusid sammukese edasi ka konkurendid Sofie Dossi, Julia Scotti, Kadan Bart Rockett, Deadly Games, Moya Angela ja Kadie Lynn.

Vello osales kaks õhtut järjest kestnud megashow teises pooles ning pakkus vaatajatele närvikõdi oma algse etteaste elementide edasiarendusega — ta jahmatas otseloomulikult kõiki oma erakordse painduvusega, kuid nüüd mängisid veelgi suuremat rolli mehe hambad, mis tema kerra keeratud keha isegi kauem üleval hoidsid kui esimesel korral.

Eriti soojalt suhtus Vellosse vürtsitüdrukust kohtunik Melanie Brown, kes küsis, kuidas Vello ennast tunneb ja millega on alates eelmisest korrast tegelenud, mispeale jutustas Vello oma armsalt konarlikus inglise keeles, et talle tuli idee lennata komeedina ja keerelda Hollywoodi kohal. Kohtunik Simon Cowell nentis otseloomulikult sapiselt, et ei saanud ühestki sõnast aru, ent Vello ei lasknud sellel end karvavõrdki häirida. Muuhulgas küsis žürii ka seda, kas Vello on abielus, mispeale eestlane stuudiopubliku hulgas istuvat Aita Vaherit näitas.

Kes vajab meeldetuletust Vaheri eelmisest etteastest, värskendagu mälu: