Tallinn Music Week läheneb! Tänane päevaartist: Get Your Gun


Kuni festivalini välja seame igal tööpäeval rambivalgusse ühe põneva esineja, kellele Delfi ja Tallinn Music Weeki korraldustiimi arvates tasub ekstra tähelepanu pöörata – 4. märtsil on fookuses Taani müramelanhoolikute trio Get Your Gun.

Taanimaa põhjapoolseimast servast Tallinna saabuv trio toob endaga kaasa nii suurlinlikku võõrandumist kui tühermaa-ängi. Vennakste Andreas ja Simon Westmarki ning Søren Nørgaardi vedamisel tegutseva pundi muusikalisse arsenali kuuluvad parimad momendid kantrist, surfirokist ja postpungist, ent samas leiavad nende kärisevates riffides ja maniakaalsele kordusele rajatud rütmiskeemis lunastuse ka Taani provintsipoistele igiomane melanhoolia.

Oma kodumaal tänaseks suurte tulevikulootuste ning hinnatuimate livebändide nimistus figureeriv GYG esines Eestis esmakordselt 2012. aasta Tallinn Music Weeki raames, kust, pärast positiivset tagasisidet ja esmaseid sõlmitud kontakte, algas ka nende tee üleilma festivalilavadele.

Hiljuti avaldas bänd oma aprillis ilmavalgust nägeva esikalbumi „The Worrying Kind“ eelmaitse-singli „Black Book“, mida näed ülevalpool.

Get Your Gun astub Tallinn Music Weekil üles reedel, 28. märtsil klubis Sinilind toimuval muusikaportaali Rada7.ee esitluskontserdil.

Lisainfo: http://www.getyourgun.dk