Tallinn Music Week: päevaartist on "Lasnamäe geeniused" Junk Riot

 (2)
Junk Riot
Junk RiotArdo Kaljuvee

Kuni festivalini välja seame igal tööpäeval rambivalgusse ühe põneva esineja, kellele Delfi Publiku ja Tallinn Music Weeki korraldustiimi arvates tasub eraldi tähelepanu pöörata - kolmapäeva tähistab sel nädalal Tallinna indie punt Junk Riot, kes esineb klubis Woodstock/Rockstars reedel 5. aprillil.

2006. aastal kokku tulnud ja kolm aastat hiljem Noortebändi konkursilt tuule tiibadesse saanud Junk Riot ehk Vadim, Julian, Viktor ja Kirill teevad kõrgetest vokaalidest ning tugevalt moduleeritud kajatiinetest kitarriefektidest kantud ja teravate biitidega tembitud garage-indiet. Eeskujudena on nad teiste seas nimetanud nii Arctic Monkeyst, Foalsi, vihasemat garaažižirokki kui ka biitleid.

Lasnamäe geeniusteks (kuigi vaid üks neljast kutist on seal kunagi elanud) nimetatud punt astub Tallinn Music Weekil lavale verivärske ja põneva kraamiga, mis on eelmaitseks suve poole ilmuda ähvardavalt kauaoodatud debüütkauamängivalt. Kutid ise on öelnud, et esikplaadi ilmumise pika ootusaja võib nende endi perfektsionismi arvele kanda - järelikult on tulemas midagi suurepärast!

Junk Riotit saab laivis näha ja kuulda reedel, 5. aprillil Worldclinic'u esitlusel klubis Woodstock/Rockstars.

Seniks kuula neid Soundcloudi vahendusel.

Seotud lood:

Vaata videot loole "Headache":