Täna Õllesummeril kaks piletit ühe hinnaga!

 (12)
Täna Õllesummeril kaks piletit ühe hinnaga!
Foto: Tanel Meos

Täna saavad kõik kohapeal väravast pileti ostnud enda kaaslase tasuta kaasa võtta. Päeva tõmbenumbrid on Smilersi suurkontsert “Üks valge öö Smilersiga” ja Terminaator.

18-aastaseks saanud Õllesummer on Sõbrapäeva edukust tõestanud eelmise aasta kogemusega, mil Terminaatori suurkontserdi ajal oli festivalil ligi 30 tuhat inimest, mis oli arvuliselt samapalju kui USA superstaar Moby 2009. aasta kontserdil.

Sõbrapäev annab igale külastajale, kes ostab täna, 9. juulil kohapeal väravast ühe päeva pileti, võimaluse tasuta kaasa võtta veel üks inimene. Nii saab 15-eurose päevapiletiga sisse kaks inimest, mis teeb Sõbrapäeva piletihinnaks 7,5 eurot.

Täna esinevad festivali eri aladel veel skandaalne Winny Puhh, Shanon, Kala, Merlyn Uusküla ja Mia. Jacob`s Creek`i jazzi- ja veiniaias esinevad James Werts ja Raimondo Laikre tribuut-kontserdiga Erth, Wind and Fire`i loomingust, State of Zoe ning Sofia Rubina.

Lisaks suurematele muusikalavadele toimub festivalimöll läbi kahe korruse laulukaare siseruumides, arvukates teematelkides, atraktsiooniparkides ning söögi- ja joogibaarides.