Täna selguvad R2 Aastahitt 2010 võitjad

 (7)
Täna selguvad R2 Aastahitt 2010 võitjad
ERR

Eesti suurima ja vanima muusikaalase rahvaküsitluse R2 Aastahitt 2010 võitjad selguvad täna.
Maratonsaade Raadio 2-s algab juba päeval kell 14.00, kus Koit Raudsepp ja Erik Morna mängivad ette tabelisse jõudnud lood meilt ja mujalt kohtadel 40-4.

Kell 21.40 lülituvad R2 ja ETV otse-eeter Aastahiti pidulikule auhinnagale Eesti Raadio esimesesse stuudiosse, kus pärjatakse ja esinevad võitjad. Õhtut juhib Mait Malmsten.

Lisaks Aastahiti esikolmikule saavad auhindu ja esinevad R2 Toimetuse Lemmik, Uus Tulija tabelis, Aasta Demo, üllatuskülalised ning üks unikaalsemaid nähtusi meie muusikatandril - Unistuste Bänd. Rahva poolt komplekteeritud ainulaadne kooslus tuleb kokku vaid üheks korraks muusikaajaloos.

Seekord astuvad Unistuste Bändis lavale Tanel Padar (The Sun, vokaal), Mihkel Raud (Singer Vinger, kitarr), Rein Rannap (klaver), Kristo Rajasaare (Kosmikud, trummid), Viljar Norman (Dramamama, basskitarr) ja Paul Oja (Toe Tag, elektroonika).

Raadio 2 on juba seitseteist aastat kuulajate abiga seadnud ritta aasta parimaid lugusid Eestist ja välismaalt.

"Tänavuse auhinnagala vormiliselt läbivaks teemaks on kummardus eesti levimuusika algusaegadele.
Seekord tunnustame lõppeva aasta parimaid laule ja muusikuid Eesti Raadio esimeses stuudios, kust suuresti on alguse saanud eesti popmuusika ja mis oma aura ja ajastutruu stiiliga sobib tänavuse retrohõngulise teemaga," kommenteeris teemat ja toimumispaika Raadio 2 peatoimetaja Heidy Purga.