Täna "Weekenderis": Maailmakuulsad DJ-d pajatavad oma elu pahupoolest

Netsky, Ferry Corsten jpt

"Tiësto töötas Rotterdamis plaadipoes. Ta oli ainus, kes sai aru, millist muusikat ma otsisin," räägib legendaarne trance’i DJ ja produtsent Ferry Corsten täna TV3 muusikasaates Weekender oma tutvusest ja koostööst Tiëstoga.

Ferry Corsteni karjäär sai alguse üle 20 aasta tagasi ja ta püsib endiselt tipus. “Ferry on üks trancemuusika alustalasid koos Tiësto, Armin van Buureni ja Paul van Dyk’iga,” kommenteerib Power Hit Radio programmijuht Urmas Kolsar.

Corsteni kunagised fännid on talle siiani truud ja seda oli näha ka möödunud nädalavahetusel Tallinnas Rock Cafes, kuhu oli kogunenud vanem publik, kui ühele Eesti tavapärasele klubiüritusele.

Kõrvalt maailmakuulsate artistide, DJ-de ja produtsentide elu vaadates tundub see ilmselt paljudele glamuurne ja kättesaamatu unistustemaailm. Kuigi DJ’d oma tööd naudivad, paljastasid nad Weekenderi kaamera ees, et ka nende elul on pahupool.

Sel suvel on Eestisse taas oodata trummi ja bassi staari Netsky’d. Tegelikult käib ta oma siinsetele fännidele juba üsna tihti esinemas — miks talle siin nii väga meeldib, sellest räägib ta juba täna saates ise!

“Weekender” on TV3 eetris täna õhtul kell 23.35.