Tanel Padar näosaate kõige raskematest rollidest: minus pole kunagi olnud kurja inimest

 (4)
Su nägu kõlab tuttavalt 3 saade
Su nägu kõlab tuttavalt 3 saadeFoto: Martin Dremljuga

2013. aasta kevadel stardinud näosaate esimeses hooajas tuli Tanel Padaril ühes moondumislahingus kehastuda maailma üheks kuulsaimaks šokirokkariks. Võiks ju arvata, et Eesti esirokkari jaoks on selline ülesanne lihtne, kuid mullu ilmunud Olav Osolini raamatus "Need näod kõlavad tuttavalt" tunnistas Padar vastupidist.

"Alice Cooper oli minu jaoks hästi võõras karakter, kuna minus pole kunagi olnud kurja inimest. Ja ma pole ka kunagi nii kole mees olnud. Vähemasti enda teada," meenutas Tanel. "Seepärast oli teda keeruline teha."

Mõned nädalad hiljem sai Tanelist aga 85-kilone Getter Jaani. "Getter oli minu jaoks number, milles ma kõige rohkem kahtlesin, kas seda sobib teha; et kas see jääb hea maitse piiridesse ning et äkki ma solvan sellega Getterit või pahandan tema fänne. Ja lisaks oli seda ka keeruline teha: 85-kilone mehemürakas roosas kleidis ja väikse nunnu koerakesega.

Tanel Padar osaleb sel sügisel ka hittsaate "Su nägu kõlab tuttavalt“ kuldses hooaajas, mis eetris pühapäeviti kell 19.30 TV3s! Saatega paralleelselt saab jälgida ka Kroonika otseblogi, kus toome oma lugejateni osaliste kõige värvikamad hetked nii sõnas kui ka pildis.