Tiina Talumees esitleb värsket loomingut

 (2)
Tiina Talumees esitleb värsket loomingut
---

Selle sügise kõrgmoe suursündmus toimub reedel 20. novembril kell 19.00, mil Tiina Talumees esitleb oma värsket loomingut Solarise Keskuses Nokia Kontserdimajas. Suurejooneline kollektsioon “Rojo Negro” on jätk kevadel Kuldnõela raames alguse saanud andaluusia teemale.

Etendus toimub seekord uues Solarise keskuse Nokia Kontserdimajas, kus modernne arhitektuur, kaunid kleidid ja lummav muusika suurepäraseks tervikuks ühinevad. Esitletakse 50 komplekti, peamiselt kokteilkleite ja kostüüme, aga ka mantleid ja õhtukleite.

“Rojo Negro” jätkab kevadel Kuldnõelal nähtud teemadel. Tiina kollektsioon ühendab püüdlikku elegantsi lõunamaise temperamendiga, sisaldab dramaatikat ja teatud annuse pahelisust. Kollektsiooni ette valmistades oli Tiina Talumehe peamiseks inspiratsiooniallikaks andaluusia olustik ja õhkkond. “Hispaania võlub mind endiselt ja selle teema kasutamine uues kollektsioonis tuli täiesti loomulikult,” kommenteeris Tiina Talumees valmivat kollektsiooni.

Esitlus toimub vastavatud Nokia kontserdimajas, kus Talumehe show on esimene omalaadne üritus. Etendus tõotab tulla suurejooneline, mis võib vere keema ajada isegi meie põhjamaistel moeaustajatel.