TMW Kunst esitleb: täna toimub Tallinna Teisipäev


EKA galerii näituse „Loogiline laul“ avamine.
EKA galerii näituse „Loogiline laul“ avamine.Foto: Janis Kokk

TMW Kunst on Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskuse (EKKAK) koordineeritud eriprogramm, mis kujutab endast spetsiaalse kava ja pikendatud avamisaegadega galeriiõhtut Tallinna Teisipäev.

Täna tulevad esitlemisele näitused nii kaasaegse kunsti klassikutelt, verinoortelt kunstnikelt kui rahvusvahelistelt tuntud kunstnikelt. Lisaks toimub TMW raames kunstifilmi “Muuseumitunnid” erilinastus Tallinna Kunstihoones.

Galeriiõhtu saab toimuma kokku kuues näitusepaigas:
 
EKA galerii on avatud 17.00 – 20.00. Kunstnikud Helena Keskküla ja Art Nõukas on galeriis ning tutvustavad oma näitust „Loogiline Laul“. (aadress Vabaduse väljak 6/8, Kunstihoone sisehoov)
 
Rundumi projektiruumis avatakse 17.00 Mari-Leen Kiipli, Art Nõukase, Kristin Reimani ja Tarvo Hanno Varrese ühe õhtu näitus, kell 18:30 algab vestlus kunstnikega. (aadress Pühavaimu 5, Kanuti Gildi SAALi Keldrisaalis)
 
Popkunsti klassiku Malle Leisi näituse avamine Tam galeriis algab kell 18.00, muusikat mängivad kell 18.30 Taavi Peterson ja Tiibetist pärit muusik Drukmo Gyal. (aadress Lootsi 4)
 
Temnikova & Kasela galeriis on avatud Luxemburgi kunstniku Sophie Jungi näitus. Näitust saab külastada teisipäeva õhtul 19.00-21.00, kohal on galerist, kes tutvustab näitust külastajatele (aadress Lastekodu 1)
 
Vaal galeriis saab tutvuda Laurentsiuse uute teostega 18.00-21.00, kell 20:00 toimub Marita Lumi muusikaline ettaste kannelseelikutega. (aadress Tartu mnt 80d)
 
Kell 20.00 algab Jaan Klõšeiko fotonäituse ja Fahle Galerii avamine, 20.30 esinevad Tallinna Teisipäeva puhul Merli Plink, Allan Vainola & Unenäopüüdjad (Tartu mnt 84a)

Vaata lisa: http://tmw.ee/et/#!/eriprogramm/tmw-kunst ja siit: http://www.ecadc.ee/eesti-kaasaegse-kunsti-arenduskeskus-alustab-koostood-tallinn-music-week-festivaliga/