Tõeline tsirkus! Privés tõmbab reedel peo käima DJ Yousef, kes suudab mängida 3 lugu ühekorraga

 (1)
Tõeline tsirkus! Privés tõmbab reedel peo käima DJ Yousef, kes suudab mängida 3 lugu ühekorraga
Pressimaterjalid

Sel reedel esineb klubis Privé DJ Yousef, kes on modernse ehk “uue kooli” DJ tõeline kehastus — ta on produtsent, diskor, plaadifirma omanik ning tal on enda loodud üliedukas seeriaüritus Circus ehk Tsirkus. Yousef toob oma loomingus ja esinemistes kokku housemuusika tantsitavuse ning technmuusika energia.

Yousef on ka tehniliselt meie gloobuse üks parimatest plaadikeerutajates, mängides enamus ajast kolme lugu korraga. Kui mitte koguaeg siis kolm erinevat lugu on pidevalt plaadimasinas ning kaks lugu on vähemalt korraga peal. Seda ei ole üldsegi lihtne teha nii, et tulemus oleks ka nauditav ning Yousefi puhul tundub selline esinemine kui pühapäevane jalutuskäik pargis. Ainult selle vahega, et samal ajal hüppavad ja tantsivad 10 000 inimest.

Yousef on esinenud Ibizast Indoneesiani, Argentiinast Ameerikani, Lõuna-Aafrikast Lõuna-Koreani. Mänginud koos samal ajal staaridega Eats Everything, Carl Cox, Laurent Garnier, Nic Fanciulli jne. Remixinud on ta artiste nagu Carl Cox, Sven Väth, Jamiroquai, Moby, Moloko ja Blakkat. 2014. aasta FIFA World Cup’i albumil oli Yousefi loodud muusika.

Lisaks peaesinejatele astuvad alati WTF! üritusel muusikat valima ka ürituse residendid DJ Shromik ning DJ Firejosé. Klubi Privé uksed avatakse südaööl.